Flipové a diárové puzdrá

Počet produktov v kategórii: 333
Zobrazujem 1 - 24 z 333 výsledkov
 • Huawei View cover pre P10 Lite, biely Huawei View cover pre P10 Lite, biely
  Novinka
  Dostupné
  Huawei View cover pre P10 Lite, biely
  HUA-VIEW-P10L-WHITE

  Ochráňte svoj luxusný Huawei P10 Lite pred poškodením a zároveň prijímajte notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, zistite aktuálne počasie a čas vo vašom mieste a veľa ďalších užitočných informácií. Naviac sa telefón automaticky prebudí alebo uspí v prípade ovorenia a zavretia puzdra. Farba: biela

  24,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, ružové NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, ružové
  Novinka
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, ružové
  N-KPX-HU-M10L-RUZ

  NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: ružová.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, čierne NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, čierne
  Novinka
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, čierne
  N-KPX-HU-M10L-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Huawei Mate 10 Lite, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, zlaté NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, zlaté
  Novinka
  Momentálne nedostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, zlaté
  N-KPX-HU-P9LM-ZLA

  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite Mini, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: zlatá.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, ružové NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, ružové
  Novinka
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, ružové
  N-KPX-HU-P9LM-RUZ

  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite Mini, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: ružová.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, čierne NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, čierne
  Novinka
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite mini, čierne
  N-KPX-HU-P9LM-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Huawei P9 Lite Mini, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, modré NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, modré
  Novinka
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, modré
  N-KPX-LE-MO-G5SP-MOD

  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: modrá.

  21,99 €
 • Huawei View cover pre Huawei Mate 10 Pro, modrý Huawei View cover pre Huawei Mate 10 Pro, modrý
  Novinka
  Dostupné
  Huawei View cover pre Huawei Mate 10 Pro, modrý
  HUA-VIEW-M10-PRO-BLU

  Ochráňte svoj luxusný Huawei Mate 10 Pro pred poškodením a zároveň prijímajte notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, zistite aktuálne počasie a čas vo vašom mieste a veľa ďalších užitočných informácií. Naviac sa telefón automaticky prebudí alebo uspí v prípade ovorenia a zavretia puzdra. Farba: modrá

  29,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, ružové NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, ružové
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, ružové
  N-KPX-HU-Y717-RUZ

  NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: ružová.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, čierne NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7 2017, čierne
  N-KPX-HU-Y717-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Huawei Y7, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy Note 8, čierny Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy Note 8, čierny
  Dostupné
  Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy Note 8, čierny
  EF-ZN950CBEGWW

  Originálne Samsung priehľadné puzdro pre Note 8 Clear View Standing Cover je dokonalý doplnok telefónu. Jeho reflexný a priehľadný povrch zvýrazňuje plynulé kovové krivky telefónu Note8. Puzdro sa synchronizuje s telefónom a poskytuje širokú škálu dôležitých informácií. Keď je zavreté, špeciálny UX displej umožňuje prijímať alebo odmietať hovory, zistiť...

  59,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre LG Q6, čierne NUVO flipové puzdro pre LG Q6, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre LG Q6, čierne
  N-KPX-LG-Q6-CIE

  NUVO flipové puzdro pre LG Q6, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto C Plus, čierne NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto C Plus, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto C Plus, čierne
  N-KPX-LE-MO-CP-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto C Plus, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, čierne NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, čierne
  N-KPX-LE-MO-G5SP-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5s Plus, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5, čierne NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5, čierne
  N-KPX-LE-MO-G5-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto G5, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto E4, čierne NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto E4, čierne
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto E4, čierne
  N-KPX-LE-MO-E4-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Lenovo Moto E4, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €
 • NUVO flipové puzdro pre LG X power2, modré NUVO flipové puzdro pre LG X power2, modré
  Dostupné
  NUVO flipové puzdro pre LG X power2, modré
  N-KPX-LG-XPOW2-BLUE

  NUVO flipové puzdro pre LG X power2, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: modrá.

  21,99 €
 • Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, strieborné Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, strieborné
  Dostupné
  Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, strieborné
  N-KPX-SG-J57-STR

  NUVO flipové puzdro pre Samsung Galaxy J5 2017, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: strieborná.

  21,99 €
 • Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, ružové Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, ružové
  Dostupné
  Flipové puzdro NUVO pre Samsung Galaxy J5 2017, ružové
  N-KPX-SG-J57-RUZ

  NUVO flipové puzdro pre Samsung Galaxy J5 2017, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: ružová.

  21,99 €
 • Samsung flipový kryt zlatý pre Samsung Galaxy J5 2017 Samsung flipový kryt zlatý pre Samsung Galaxy J5 2017
  Dostupné
  Samsung flipový kryt zlatý pre Samsung Galaxy J5 2017
  EF-WJ530CFEGWW

  Samsung originál ochranné flipové puzdro v peknom designe sa skvelo hodí na Váš nový Samsung GALAXY J5 2017. Vyrobené z odolného, ale veľmi ľahkého materiálu. Farba: Zlatá.

  24,99 €
 • Samsung flipový kryt čierny pre Samsung Galaxy J5 2017 Samsung flipový kryt čierny pre Samsung Galaxy J5 2017
  Momentálne nedostupné
  Samsung flipový kryt čierny pre Samsung Galaxy J5 2017
  EF-WJ530CBEGWW

  Samsung originál ochranné flipové puzdro v peknom designe sa skvelo hodí na Váš nový Samsung GALAXY J5 2017. Vyrobené z odolného, ale veľmi ľahkého materiálu. Farba: Čierna.

  24,99 €
 • Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8 Plus, strieborný Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8 Plus, strieborný
  Dostupné
  Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8 Plus, strieborný
  EF-ZG955CSEGWW

  Originálne Samsung priehľadné puzdro Galaxy S8 Plus Clear View Standing Cover je dokonalý doplnok telefónu. Jeho reflexný a priehľadný povrch zvýrazňuje plynulé kovové krivky telefónu Galaxy S8. Puzdro sa synchronizuje s telefónom a poskytuje širokú škálu dôležitých informácií. Keď je zavreté, špeciálny UX displej umožňuje prijímať alebo odmietať hovory,...

  49,99 €
 • Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8, strieborný Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8, strieborný
  Momentálne nedostupné
  Samsung Clear View Cover pre Galaxy S8, strieborný
  EF-ZG950CSEGWW

  Originálne Samsung priehľadné puzdro Galaxy S8 Clear View Standing Cover je dokonalý doplnok telefónu. Jeho reflexný a priehľadný povrch zvýrazňuje plynulé kovové krivky telefónu Galaxy S8. Puzdro sa synchronizuje s telefónom a poskytuje širokú škálu dôležitých informácií. Keď je zavreté, špeciálny UX displej umožňuje prijímať alebo odmietať hovory,...

  49,99 €
 • Flipové puzdro NUVO pre Sony Xperia XA1, čierne Flipové puzdro NUVO pre Sony Xperia XA1, čierne
  Dostupné
  Flipové puzdro NUVO pre Sony Xperia XA1, čierne
  N-KPX-SO-XP-XA1-CIE

  NUVO flipové puzdro pre Sony Xperia XA1, ktoré chráni Váš smartfón zo všetkých strán. Puzdro je robené na mieru, preto perfektne doľahne. Otvor na karty, peniaze. Navyše puzdro slúži ako jednoduchý podstavec pre pohodlné sledovanie filmov. Magnetické uzatváranie, ktoré zabraňuje samovoľnému otváraniu. Farba: čierna.

  21,99 €

Zúžiť výber:

Výber podľa mobilného telefónu

Sledujte náš blog

Navštívíť blog

Napísali o nás

Miro
2018-01-08
5.005.005.005.005.00
Cena Doprava zadarmo
Dominika
2017-12-29
4.004.004.004.004.00
Rýchlo dodané. Možnosť vyzdvihnúť mimo trvalého bydliska.
Ověřený zákazník
2017-12-07
5.005.005.005.005.00
Som spokojná
Peter Lysý
2017-11-08
5.005.005.005.005.00
Objednával som si Huawei BookCower 100% spokojnosť z mojej strany bol to môj prvý nákup v tomto bchode,našiel som si aj darček prekvapilo ma to a zároveň potešilo ktorý sa mi velice hodi pre Huawei MediaPad M2ku (čistiacu handričku NUVO ďakujem) Odporúčam ;)
lugner
2017-10-20
5.005.005.005.005.00
Tovar bol dodaný veľmi rýchlo :-)
anicka dusicka
2017-09-15
5.005.005.005.005.00
Nakup z domu je to lacnejsie a to co inde nemali tu som to bez problemov kupila
Ověřený zákazník
2017-09-11
5.005.005.005.005.00
Sme spokojní. Obchod odporúčame :)
OK

Náš eshop používa cookies pre zlepšenie poskytovaných služieb.